Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Weight
es: Peso

en: Required
es: Obligatorio

en: Label
es: Etiqueta

en: No Components, add a component below.
es: Sin componentes, añada un componente debajo.

en: New component name
es: Nombre del nuevo componente
