Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Weight
pt: Peso

en: Required
pt: Obrigatório

en: Label
pt: Etiqueta

en: Webform
pt: Formulário

en: No Components, add a component below.
pt: Sem componentes, adicione um abaixo.

en: New component name
pt: Novo nome do componente
