Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Label
uk: Мітка

en: Webform
uk: Вебформа

en: No Components, add a component below.
uk: Компоненти відсутні, додайте компонент нижче.

en: New component name
uk: Нова назва компонента
