Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig
