Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Clone
ar: استنساخ

en: Mandatory
ar: إجباري

en: New component name
ar: اسم المكون الجديد
