Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta
