Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর
