Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Clone
bs: Klon
