Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Clone
cy: Clôn

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Mandatory
cy: Gorfodol

en: No Components, add a component below.
cy: Dim cydrannau, ychwanegu cydran isod.

en: New component name
cy: Enw cydran newydd
