Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Clone
da: Klon

en: Webform
da: Webformular

en: Mandatory
da: Påkrævet

en: No Components, add a component below.
da: Ingen komponenter, tilføj en komponent herunder.

en: New component name
da: Navn på ny komponent
