Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: No Components, add a component below.
el: Δεν υπάρχουν συστατικά, προσθέστε ένα παρακάτω.

en: New component name
el: Όνομα νέου συστατικού
