Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.
