Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Clone
et: Klooni

en: Webform
et: Veebivorm

en: Mandatory
et: Nõutav

en: New component name
et: Uue komponendi nimi
