Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Clone
eu: Klonatu

en: New component name
eu: Osagai berriaren izena
