Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Clone
gl: Clonar

en: Webform
gl: Formulario web
