Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल
