Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Clone
hr: Kloniraj
