Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Clone
is: Klóna
