Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы
