Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس
