Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин
