Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
