Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Webform
nl: Formulier

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: No Components, add a component below.
nl: Geen besturingselementen, voeg een besturingselement toe.

en: New component name
nl: Nieuw besturingselement
