Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett
