Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Clone
oc: Clonar
