Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Clone
pl: Klonuj

en: Webform
pl: Formularz

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: No Components, add a component below.
pl: Brak komponentów. Można je dodać, korzystając z poniższych opcji.

en: New component name
pl: Nazwa nowego komponentu
