Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن
