Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Clone
ru: Клонировать

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Mandatory
ru: Обязательно

en: No Components, add a component below.
ru: Компонент отсутствует, добавьте компонент ниже.

en: New component name
ru: Название нового компонента
