Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka
