Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha
