Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Clone
sv: Klona

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: No Components, add a component below.
sv: Inga komponenter, lägg till en komponent nedan.

en: New component name
sv: Namn på ny komponent
