Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Label
ug: بەلگە

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش
