Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ
