Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki
