Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Clone
ca: Clona

en: Webform
ca: Formulari web

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: No Components, add a component below.
ca: No hi ha cap component, afegiu-ne un a continuació.

en: New component name
ca: Nom del nou component
