Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Clone
fr: Cloner

en: Mandatory
fr: Obligatoire

en: No Components, add a component below.
fr: Aucun composant, ajouter un composant ci-dessous.

en: New component name
fr: Nom du nouveau composant
