Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Clone
he: שכפול

en: Webform
he: טופס - Webform
