Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Weight
id: Bobot

en: Clone
id: Kloning
