Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური
