Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Webform
lt: Web forma

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.
