Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Clone
lv: Klonēt

en: Webform
lv: Webforma

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums
