Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Clone
ne: प्रतिरूप
