Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Clone
ro: Clonare

en: Mandatory
ro: Obligatoriu
