Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Clone
sk: Klonovať

en: Webform
sk: Webformulár

en: Mandatory
sk: Povinné

en: No Components, add a component below.
sk: Nie sú vložené žiadne komponenty, pridajte ich nižšie.

en: New component name
sk: Meno pre nový komponent
