Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్
