Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Clone
th: โคลน
