Webform Add Existing (7.x-3.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان
