Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Field
az: Sahə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: To
az: Kimə

en: Fields
az: Sahələr

en: Advanced
az: Əlavə

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
