Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Fields
bs: Polja

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Remove field
bs: Ukloni polje

en: Form settings
bs: Postavke forme
