Webform Alternate UI (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: To
ka: მიმღები

en: Fields
ka: ველები

en: Advanced
ka: გაფართოებული
